Hlavní navigace

Byl spuštěn multiplatformní Opera Mobile Store

Jiří Macich ml.

Společnost Opera Software spustila multiplatformní portál s mobilními aplikacemi jménem Opera Mobile Store, který je dostupný na adrese http://mobilestore.opera.com. Marketingové podpory se mu dostane v oblíbených mobilních prohlížečích Opera Mini a Opera Mobile. Opera Mobile Store vznikl díky spolupráci s Appia.com. Poskytuje bezplatné i placené aplikace a hry pro platformy Android, Symbian, Windows Mobile či BlackBerry. Oficiálně je Opera Mobile Store dostupný pro 200 zemí světa včetně České…

Doba čtení: do minuty

Společnost Opera Software spustila multiplatformní portál s mobilními aplikacemi jménem Opera Mobile Store, který je dostupný na adrese http://mobiles­tore.opera.com. Marketingové podpory se mu dostane v oblíbených mobilních prohlížečích Opera Mini a Opera Mobile.

Opera Mobile Store vznikl díky spolupráci s Appia.com. Poskytuje bezplatné i placené aplikace a hry pro platformy Android, Symbian, Windows Mobile či BlackBerry. Oficiálně je Opera Mobile Store dostupný pro 200 zemí světa včetně České republiky.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?