Hlavní navigace

Bývalá mluvčí Radiokomunikací posilou tiskového oddělení Novy

25. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 11. 2010

Marie Fianová, která ještě donedávna působila jako tisková mluvčí dominantního provozovatele rozhlasových a televizních vysílačů v tuzemsku, Českých Radiokomunikací, se stala posilou tiskového oddělení nejúspěšnější televize u nás – TV Nova. Potvrdila se tak informace serveru DigiZone.cz z konce října letošního roku, tedy, že Fianová přejde do české komerční jedničky.

K TÉMATU: Mluvčí Českých Radiokomunikací Marie Fianová odchází do TV Nova

Bývalá mluvčí Radiokomunikací se dnes novinářům poprvé ohlásila pod hlavičkou televize Nova, ovšem nikoliv jako její mluvčí, jak někteří předpokládali, tou nadále zůstává Michaela Fričová, ale pouze jako koordinátorka tiskového oddělení. Marie Fianová působila v Radiokomuni­kacích, respektive agentuře Ogilvy PR, která ji zajišťovala tiskový servis, od roku 2008. Zde měla na starosti komunikaci s médii, koordinaci i realizaci servisu pro média a kompletní externí komunikaci společnosti.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.