Hlavní navigace

Bývalá šéfka marketingu Primy vede oddělení self promotion a grafiky v ČT

18. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na přestup Denisy Kollárové (dříve Schulzové) z Palmovky na Kavčí hory upozornil server MediaGuru.cz. Prima pro změnu získala na post šéfa PR exreportéra Novy Davida Vaníčka.

Nejen tváře známé z televizní obrazovky mění dresy televizí, v nichž působí. Na Kavčí hory nastoupila někdejší členka managementu FTV Primy Denisa Kollárová (na Primě působila za svobodna jako Denisa Schulzová), která do letošního února vedla pět let oddělení marketingu Primy. V České televizi řídí oddělení self promotion a grafiky. Na nástup Kollárové do ČT upozornil server MediaGuru.cz, kterému ho potvrdila mluvčí veřejnoprávní televize Michaela Fričová.

MM socky3

K TÉMATU: Prima oficiálně potvrdila Martina Konráda coby svého šéfa. Skupinu povede od února

Novou ředitelkou marketingu a PR na Primě je Markéta Svobodová, jejímž přímým podřízeným bude od 30. dubna nový vedoucí PR oddělení David Vaníček. Někdejší reportér Televizních novin a moderátor pořadu Střepiny přichází do Primy z konkureční Novy a střídá dosavadního šéfa PR Václava Mazánka. Z Novy do Primy v minulosti zamířil i bývalý šéf internetu Daniel Grunt, který nyní vede společnost Prima Online, jež má na starosti veškeré internetové aktivity Primy.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.