Hlavní navigace

Bývalá tvář Primy a Óčka Kateřina Kristelová míří do pražské TV Metropol

14. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tým televize Metropol posiluje o další známou tvář. Od zítřka se v roli moderátorky pořadu Lady M představí Kateřina Kristelová. Diváci ji mohli v minulosti vídat například na Primě nebo Óčku.

Kateřina Kristelová nastupuje do týmu pořadu Lady M, aby pomohla jeho stávající tváři Báře Sedláčkové. Ta je v pátém měsíci těhotenství. Lady M vysílá Metropol každý všední den od 19 do 20 hodin a je dělen na rubriky Beuty (pondělí), Móda (úterý), Sex a vztahy (středa), Wellness (čtvrtek) a Doktor (pátek). Nabídku jsem dostala přímo od generálního ředitele Marka Vítka a velmi ráda jsem ji přijala,uvedla Kristelová, která považuje tuto příležitost za výjimečnou.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: TV Metropol zavádí novou diskusi Tři na jednoho, začne s Vítem Bártou

Kristelová je rodačka z Tábora, ale celý svůj život pobývala v Praze. Kariéru televizní tváře začala jako regionální reportérka zpravodajství Primy, později se objevila i v její hitparádě Hit. Od roku 2005 prováděla diváky žebříčkem T-Music, který se později přesunul na hudební kanál Óčko (dnes se již nevysílá). Tady uváděla i pořad M-fashion a také týdeník Space Night Inn. Objevila se i na obrazovce České televize coby moderátorka Eurovision Song Contest v roce 2007 a průvodkyně soutěží Souboj hitů v roce 2008. Kristelová se také odhalila pro pánský magazín Playboy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.