Hlavní navigace

Nový vlastník se rozloučil s bývalým šéfem CS Linku Danielem Kličkou

22. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 3. 2012

Daniel Klička, někdejší výkonný ředitel společnosti Media Vision, která byla ještě nedávno provozovatelem satelitní televize CS Link, byl propuštěn. Serveru DigiZone.cz to potvrdil zdroj blízký této firmě, který si nepřál být jmenován. Můžu potvrdit, že spekulace, které se objevily na internetu, jsou pravdivé, vše ale ještě musí stvrdit právník, uvedl pro náš web nejmenovaný zdroj.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Vedení CS Linku a Skylinku v Česku končí, stěhuje se do Lucemburska

Klička působil ve společnosti Media Vision od roku 2009. Do roku 2011 fakticky vedl CS Link, po jeho koupi byl však později odsunut na pozici šéfa společnosti Eviso, která zajišťovala pro tuto platformu a také sesterský Skylink marketing. Provozovatelem CS Linku a Skylinku je od loňského roku lucemburská společnost M77 Group, která provozuje například placenou satelitní televizi v Rakousku nebo zemích Beneluxu. Jak nedávno informoval ekonomický deník E15, vedení obou operátorů se stěhuje právě do Lucemburska. Vyjádření Kličky se redakci DigiZone.cz získat nepodařilo, nezvedá telefon.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).