Hlavní navigace

Bývalý šéf Jedničky Dolejš připravuje pro Českou televizi pořad s Gottem

6. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 3. 2012

Po vlastním internetovém rádiu a pořadu v Českém rozhlasu si může několikanásobný český slavík Karel Gott zapsat další úspěch na mediálním poli. Jak dnes referuje deník Blesk, Gott bude mít svůj formát také na obrazovce veřejnoprávní televize. Informaci potvrdil serveru DigiZone.cz i bývalý šéf prvního programu České televize Radan Dolejš, který se spolupodílí na chystaném scénáři.

KL22 hlasovani

Z ARCHIVU: Radan Dolejš odchází z České televize. Jedničku bude řídit Fridrich

S touto informací se přišlo příliš brzo. Jsme zatím ve fázi příprav, myšlenka už ale pochází z minulého roku, řekl DigiZone.cz Dolejš. Ten potvrdil i tvůrčí tým, který se má na tomto pořadu podílet. Půjde o Karla Šípa a režii dostal na starost Petr Soukup. Se scénářem bude Dolejšovi a Šípovi pomáhat také Gottův tajemník Jan Adam. Pilotní díl formátu Kávu si osladím, jak se bude čtvrtletník s Gottem jmenovat, se má na Jedničce objevit 29. června. Další podrobnosti zatím bývalý šéf ČT 1 nechtěl prozrazovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.