Hlavní navigace

Čejkové končí smlouva na Primě, bulvár spekuluje o jejím odchodu

30. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
30. 6. 2008

Moderátorce Zpráv TV Prima Mirce Čejkové vyprší koncem července půlroční smlouva s televizí Prima a vyjednává o prodloužení kontraktu. Podle bulvárního deníku Aha! je vysoce pravděpodobné, že Čejková na Primě skončí, a společně s ní zmizí z obrazovky i šéfredaktor zpravodajství Pavel Zuna. Konkrétně u Čejkové by měl být důvodem příliš vysoký plat, který zprávám nepřináší kýžený efekt – vyšší sledovanost.

ebf 24 - tip duben

Na konci července vyprší Čejkové smlouva, kterou s televizí uzavřela na půl roku. Kvůli tomu teď moderátorka vyjednává o nových podmínkách a řešení jsou dvě – buď se s vedením nedohodne a ve zprávách Primy skončí, nebo dohodne a situace se tak nijak nezmění, komentuje informace bulváru zpravodajský server iDnes.cz.

Pokud by televize moderátorce smlouvu skutečně neprodloužila, pak by na obrazovce zřejmě skončil i Zuna. Už dřív totiž prohlásil, že se před kameru vrátil jen díky kolegyni Čejkové, se kterou dříve moderoval na Nově. Z Primy by ale neměl důvod odcházet, je totiž stále šéfem zpravodajství, dodává iDnes.cz ke zprávě Aha!, že by společně s Čejkovou měl z Primy nadobro odejít i Zuna.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).