Hlavní navigace

Cena evropské domény půjde dolů

7. 12. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Správce evropské domény .eu, kterým je sdružení EURid, snižuje od 1. ledna 2007 velkoobchodní cenu roční registrace i ročního prodloužení platnosti domény .eu z 10 na 5 euro ročně. S registrací domény .eu i s předplacením udržovacího poplatku se určitě vyplatí počkat na příští rok, snížení cen lze očekávat u všech registrátorů, řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti Ignum, který říká, že k významnému snížení poplatku za registraci evropské domény napomohl zejména obrovský zájem o…

Správce evropské domény .eu, kterým je sdružení EURid, snižuje od 1. ledna 2007 velkoobchodní cenu roční registrace i ročního prodloužení platnosti domény .eu z 10 na 5 euro ročně.

S registrací domény .eu i s předplacením udržovacího poplatku se určitě vyplatí počkat na příští rok, snížení cen lze očekávat u všech registrátorů, řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti Ignum, který říká, že k významnému snížení poplatku za registraci evropské domény napomohl zejména obrovský zájem o registraci. Domén .eu je v současné době registrováno téměř 2,4 milionu.

V případně zmíněného registrátora Ignum bude cena domény .eu nižší než třeba cena domén .net nebo .com. (Tisková zpráva)

Porovnat si aktuální nabídky jednotlivých registrátorů můžete v naší doménové centrále. Samotné registraci domény se věnuje jeden z našich tutoriálů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).