Hlavní navigace

Cena poštovních datových zpráv brzy klesne, napraví to jejich dosavadní fiasko?

Jiří Macich ml.

Posílání dokumentů přes datové schránky navzájem mezi podnikateli mělo loni zavládnout světu elektronické komunikace. Zatím však tato služba datových schránek vypadá jako fiasko, z celkového počtu 30 milionů zpráv jich směřovalo od soukromého subjektu k jinému privátnímu subjektu asi 2000. Na vině zůstává vysoká cena při zasílání málo zpráv, ta by však letos měla o několik korun klesnout. Zda to však podnikatele přiměje k větší komunikaci mezi sebou, je otázkou. Tématu se podrobněji věnuje…

Posílání dokumentů přes datové schránky navzájem mezi podnikateli mělo loni zavládnout světu elektronické komunikace. Zatím však tato služba datových schránek vypadá jako fiasko, z celkového počtu 30 milionů zpráv jich směřovalo od soukromého subjektu k jinému privátnímu subjektu asi 2000.

Na vině zůstává vysoká cena při zasílání málo zpráv, ta by však letos měla o několik korun klesnout. Zda to však podnikatele přiměje k větší komunikaci mezi sebou, je otázkou. Tématu se podrobněji věnuje článek Cena poštovních datových zpráv brzy klesne, napraví to jejich dosavadní fiasko? z našeho sesterského serveru Podnikatel.cz.

Našli jste v článku chybu?
7. 1. 2011 16:50

Když je něco šmejd za peníze a začne se to dávat třeba i zadarmo, tak to pořád bude šmejd...

19. 4. 2012 10:34
qido (neregistrovaný)

přes www.datovkadomailu.cz mi chodí zprávy z DS do mailu. Nemažou se mi a nemusim vymyšlet heslo každé tři měsíce. už ani nechodim do DS.