Hlavní navigace

Centrum Holdings vylepšuje vyhledávání v obrázcích s novou technologií Picsearch

Redakce

Od srpna zavádí Centrum Holdings pro své weby novou technologii vyhledávání obrázků od společnosti Picsearch. "Hledali jsme nejlepší řešení na trhu a vybrali jsme poskytovatele, který nabízí flexibilní a kvalitní technologii. Picsearch je pro nás dobrá volba, protože dodává globální i lokální služby, spolu s propracovanými funkcemi,“ říká Matěj Novák, vedoucí oddělení Search & PPC v Centrum Holdings.

Od srpna zavádí Centrum Holdings pro své weby novou technologii vyhledávání obrázků od společnosti Picsearch.

"Hledali jsme nejlepší řešení na trhu a vybrali jsme poskytovatele, který nabízí flexibilní a kvalitní technologii. Picsearch je pro nás dobrá volba, protože dodává globální i lokální služby, spolu s propracovanými funkcemi,“ říká Matěj Novák, vedoucí oddělení Search & PPC v Centrum Holdings.

„Jsme rádi, že přineseme novou přidanou hodnotu pro mnoho webových stránek z rodiny Centrum Holdings a těšíme se, že porosteme spolu s naším novým partnerem,“ dodává Magnus Ahlberg, Sales Manager v Picsearch.

Technologii Picsearch používá i Seznam, který ji implementoval v roce 2007.

Našli jste v článku chybu?
4. 8. 2011 13:39
mhm (neregistrovaný)

Vyzkoušejte vyhledávání slova klaus na centrum a na google. S tou lokální službou nebo ohnutím na lokální trh má ještě picsearch co dohánět...