Hlavní navigace

Centrum nabízí obdobu Našeptávače Seznamu

21. 1. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Při vyhledávání na Centrum.cz můžete využít službu Rádce, což je obdoba Našeptávače, kterého nabízí konkurenční Seznam.cz. (Milan Kryl) Jiří Chomát srovnává Rádce s Našeptávačem: Myslím si, že by Rádce mohl být ještě užitečnější než našeptávač ze Seznam.cz. Rádce zobrazuje nejen fráze ‚pravostranné‘ jako Seznam, ale i fráze ‚levostranné‘. Výsledné tipy na související fráze jsou tedy více inspirativní. Rádce nezobrazuje četnost hledání, ale počet výsledných stránek na daný dotaz, měl by být tedy…

Při vyhledávání na Centrum.cz můžete využít službu Rádce, což je obdoba Našeptávače, kterého nabízí konkurenční Seznam.cz. (Milan Kryl)

Jiří Chomát srovnává Rádce s Našeptávačem: Myslím si, že by Rádce mohl být ještě užitečnější než našeptávač ze Seznam.cz. Rádce zobrazuje nejen fráze ‚pravostranné‘ jako Seznam, ale i fráze ‚levostranné‘. Výsledné tipy na související fráze jsou tedy více inspirativní. Rádce nezobrazuje četnost hledání, ale počet výsledných stránek na daný dotaz, měl by být tedy méně náchylný pro zavlečení nesmyslů, kterým jsme se často smáli u Seznamáckého našeptávače.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.