Hlavní navigace

Česká pošta udělá pohled z MMS zprávy

Jiří Macich ml.

Česká pošta se podle Mladé Fronty Dnes chystá v srpnu spustit novou službu zhotovení pohledu z MMS zprávy a jeho následné doručení. Princip je prostý: Pořídíte si třeba na dovolené fotku svým mobilním telefonem a tu pak následně odešlete ve formě MMS zprávy na e-mailovou adresu České pošty. Ta z dodaných podkladů vyhotoví běžný papírový pohled a pošle jej na uvedenou adresu i s textem, který můžete zadat do MMS zprávy. Česká pošta slibuje doručení pohledu nejpozději do tří dnů od odeslání MMS…

Česká pošta se podle Mladé Fronty Dnes chystá v srpnu spustit novou službu zhotovení pohledu z MMS zprávy a jeho následné doručení. Princip je prostý: Pořídíte si třeba na dovolené fotku svým mobilním telefonem a tu pak následně odešlete ve formě MMS zprávy na e-mailovou adresu České pošty. Ta z dodaných podkladů vyhotoví běžný papírový pohled a pošle jej na uvedenou adresu i s textem, který můžete zadat do MMS zprávy. Česká pošta slibuje doručení pohledu nejpozději do tří dnů od odeslání MMS zprávy. Cena 30 korun bude prý zahrnovat všechny poplatky pro mobilního operátora i Českou poštu. Služba zatím bude určitě dostupná zákazníkům Vodafonu. S T-Mobilem a Eurotelem nyní Česká pošta jedná. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?
27. 6. 2006 13:43
dizzyn (neregistrovaný)
Teda tomu vasemu komentari nerozumim, znamena to neco v tomto smyslu: jsem chytry a nad vsim mavnu rukou kdy budu chtit?
27. 6. 2006 9:40
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ta sluzba je jiz funkcni, portal je na adrese www.doschranky.cz.