Hlavní navigace

Česká televize a Nova zařazují do vysílání speciály k uprchlické krizi v Evropě

9. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

ČT 24 se bude uprchlíkům věnovat již dnes od deváté večer ve Speciálu Horizontu ČT 24, Nova připravuje na neděli 20. září speciální vydání publicistického pořadu Střepiny.

Téma uprchlíků začíná enormně zajímat české televize. Kavčí hory připravují již na dnešní večer mimořádné vydání pořadu Speciál Horizont ČT 24, u kterého prodlouží stopáž na téměř hodinu. Pořad, který bude začínat ve 21:03 a naváže na hodinový speciál k uplynulé polovině mandátu prezidenta republiky Miloše Zemana, si bude klást otázky, co zapříčinilo příliv uprchlíků do Evropy, jak ho zastavit a na co se má Evropa připravit. Pořad nahradí původně plánovanou Ekonomiku ČT 24, kterou zpravodajský kanál České televize zrušil bez náhrady. ČT 24 navíc na dnešních 18:00 avizuje přenos brífinku premiéra Bohuslava Sobotky a generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga, který by se rovněž měl dotknout uprchlické krize.

BRANDstorming tip2

K TÉMATU: Nova inovuje svoje publicistické pořady, dostanou nové studio i vizuál

Uprchlíkům se bude věnovat i televize Nova. Na příští neděli 20. září naplánovala speciální vydání publicistického pořadu Střepiny s názvem Uprchlická krize. Desetitisíce uprchlíků se valí Evropou. Máme se jich bát? píše Nova v upoutávce a slibuje půldruhou hodinu dlouhý živý přenos ze studia, odkud bude moderátorka Markéta Fialová zpovídat své hosty. Pořad začne ve 22:35 a potrvá až do půlnoci.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).