Hlavní navigace

Česká televize bude mít od ledna nový web

31. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká televize přivítá nový rok s inovovanými webovými stránkami. Promění se především hlavní stránka na adrese www.ceskatelevize.cz, internetový archiv pořadů a nově vzniknou weby kanálů ČT 1 a ČT 2. Více o chystaných úpravách si můžete přečíst v článku Česká televize bude mít od ledna nový web na našem sesterském serveru DigiZone.cz, který má s předstihem k dispozici i náhledy nového webu veřejnoprávní televize. 

Česká televize přivítá nový rok s inovovanými webovými stránkami. Promění se především hlavní stránka na adrese www.ceskatele­vize.cz, internetový archiv pořadů a nově vzniknou weby kanálů ČT 1 a ČT 2. Více o chystaných úpravách si můžete přečíst v článku Česká televize bude mít od ledna nový web na našem sesterském serveru DigiZone.cz, který má s předstihem k dispozici i náhledy nového webu veřejnoprávní televize. 

Česká televize se netají ambicemi zpřístupnit svůj online archiv pořadů pro co možná nejširší spektrum zařízení. Plánujeme podporu pro větší množinu koncových zařízení přes aplikace jak pro různé televizory, tak tablety a telefony iPhone, Android a tak dále. Na všem tomto se už pracuje a v příštím roce bude iVysílání dostupné všude, kde to technické možnosti dovolí, uvedl Milan Fridrich, šéf divize Nová média ve veřejnoprávní televizi.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.