Hlavní navigace

Česká televize inovuje od zítra některé publicistické pořady

1. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 1. 2008

Dobré ráno s ČT až do 12 hodin a v novém kabátě, několik nových moderátorů, inovované kontinuální zpravodajství na ČT24 a nové znělky. To jsou některé z novinek, se kterými se setkají diváci na obrazovkách České televize od zítřka. Novými moderátory Dobrého rána budou David Borek, Daniela Písařovicová, Jolka Krásná nebo Helena Šulcová. Mezi dopoledními tvářemi se pak objeví v rolích průvodců známé osobnosti.

BRAND

Od devíti do dvanácti hodin bude Dobré ráno pokračovat blokem Před polednem. V něm se objeví nové rubriky Světadíl a Milénium. Změní se také odpolední vysílání. Od jedné do šesti bude nepřetržitý tok zpráv, analytických komentářů a rozhovorů, řekl v Událostech na ČT nový šéf zpravodajství Milan Fridrich.

Změnou projdou také Události, komentáře. Nově budou vysílány od půl jedenácté večer na ČT2 a jejich stopáž bude pětatřicet minut. I zde se objeví nová tvář. Konkrétně půjde o Martina Veselovského, kterého znají diváci např. z bývalého nováckého diskusního pořadu Sedmička. Změnou prošla i dekorace v samotném news roomu a hudební podkres a znělka Událostí. V budoucnu by ČT ráda vybudovala celý nový zpravodajský dům.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).