Hlavní navigace

Česká televize nabídne na webu u živého vysílání možnost návratu v čase

7. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O plánované novince informovala Česká televize ve stručném statusu na komunitním portálu Facebook. Divákům chce nabídnout možnost pohybu v čase v dohledné době.

Česká televize se připravuje na drobnou, avšak velmi významnou novinku, která souvisí s jejími on-line aktivitami. Jedna z novinek, které testujeme a chystáme pro Vás: chceme, abyste se v živém vysílání během sledování přenosu mohli vrátit podle libosti v čase – a pak klidně zase zpět do nejaktuálnějšího okamžiku, uvedlo veřejnoprávní médium na jednom ze svých profilů prostřednictvím komunitního portálu Facebook.

Marketing Meeting balicek

NEPŘEHLÉDNĚTE: Programové priority Českého rozhlasu pro rok 2013? Modernizace, multimedia a mladí

Na podobném principu už funguje například přehrávač placeného kanálu Eurosport, tedy Eurosport Player, a ve Velké Británii této možnosti využívá veřejnoprávní BBC. Výkonná ředitelka Nových médií České televize Pavlína Kvapilová na Twitteru uvedla, že testování v současné době probíhá u vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 a živých přenosů. Timeshift zavedeme už brzy, vše se včas dozvíte, dodala Kvapilová. Nové podoby se má dočkat i hlavní stránka portálu ČT a na podzim pak i již zmiňovaná stránka stanice ČT 24.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).