Hlavní navigace

Česká televize nasadí od 28. dubna na Jedničku detektivní seriál Clona

14. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Mladý fotograf se po vraždě svého otce dostává do elitního kriminalistického týmu. Má ale problémy hrát podle pravidel,“ láká Česká televize v programových plánech.

První program České televize nasadí v horizontu čtrnácti dnů do vysílání další očekávaný seriál. 28. dubna se na jeho obrazovce poprvé objeví Clona. Novinka to rozhodně nebude mít jednoduché. Sledovanost Případů 1. oddělení, které skončily minulý týden s přibližně 1,5 milionem diváků, byla po celou dobu nadprůměrná a stabilně se této cifry držely. Clona bude mít sedm dílů a bude nasazena od 20:00 před sitcom Marta a Věra, tedy v nejprestižnějším vysílacím čase. Jeho stopáž bude necelá hodina. Marta a Věra nedávno nahradily ve vysílání sitcom Čtvrtá hvězda, který se také setkal s kladnou odezvou publika.

K TÉMATU: ČT na jaře: pokračování Cirkusu Bukowsky i show s Kateřinou Cajthamlovou

Kryštof Hádek v hlavní roli nového kriminálního seriálu. Mladý fotograf se po vraždě svého otce dostává do elitního kriminalistického týmu. Má ale problémy hrát podle pravidel, píše v programových plánech k očekávané novince Česká televize, která bude mít v přímém souboji proti sobě seriály Kriminálka Anděl (reprízy na Nově) a Cesty domů (premiérová řada na Primě). Televize Barrandov ve stejný čas divákům nabízí zábavnou soutěž Kurňa, co to je? s Pavlem Zedníčkem. U veřejné služby, jakou je ČT, nejde o to, jak zaujme první díl nějakého seriálu nebo celý seriál, ale jak působí televize jako celek, uvedl nedávno v rozhovoru pro DigiZone.cz programový šéf média Milan Fridrich.

ICTZ23

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.