Hlavní navigace

Česká televize následuje Barrandov. Zveřejnila vánoční program

15. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

15. 11. 2010

Štědrovečerní pohádka, která by divákům měla zpříjemnit pohodu u vánočního stromečku, bude na prvním programu České televize Peklo s princeznou v hlavní roli s Jiřím Mádlem a Terezou Voříškovou. ČT 1 ji odvysílá od 19 hodin a hned za ní bude následovat sváteční posezení Miroslava Donutila s názvem Veselé vánoční (pří)hody 2010, kam si populární a oblíbený herec pozve například Kateřinu Brožovou, Veroniku Freimanovou nebo Rudolfa Hrušínského.

DOKUMENT: Programové schéma ČT 1 od 20. do 26. prosince (PDF, 311 kB)

Na Štědrý den se mohou diváci dále těšit na pohádky Co takhle svatba, princi?, Zlatník Ondra, Chobotnice z II. patra nebo Byl jednou jeden král. Další pořady pro celou rodinu budou následovat i den poté, 25. prosince. Diváci se mohou těšit na pohádky Až přiletí čáp, královno!, Císařův pekař, Přijela k nám pouť nebo Zlatovláska. Na 2. svátek vánoční, 26. prosince, připravila Česká televize na svůj první program pohádku Dům U Zlatého úsvitu, Pekařova císaře, Vodníka a Karolínku nebo dobrodružný rodinný film Ať žijí rytíři!. Ve stejný den poběží i koncert Karla Gotta v Lucerně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.