Hlavní navigace

Česká televize představí podzimní programové schéma, konferenci přineseme on-line

5. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejočekávanější novinkou pro podzimní měsíce je v tuto chvíli nový seriál Neviditelní o „vodnících v utajení“, Kavčí hory můžou pochopitelně ale ještě překvapit.

Veřejnoprávní Česká televize dnes jako druhá z velkých mediálních skupin představí své novinkové formáty pro nejsledovanější část roku – podzimní programové schéma. Jako první odhalila podobu složení jednotlivých kanálů pro následující měsíce Nova. Stalo se tak už minulý týden, v pondělí 28. srpna. Veřejnoprávní médium z Kavčích hor už některé z novinek představila na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Z odhalených novinek tak lze říci, že v tuto chvíli je tou nejočekávanější nový seriál Neviditelní, který bude pojednávat „o vodnících v utajení“, jež žijí mezi námi.

KL23 hlasovani

Na obrazovku by se mělo dostat také pokračování detektivního seriálu Cikrus Bukowski, situační komedie Kancl, respektive její česká verze, nebo Život a dílo soudce A.K. Na obrazovce by se taktéž mohly objevit nové díly dnes již klasického večerníčku Štaflík a Špagetka. Česká televize odhalila natáčení nových dílů začátkem letošního května. Na Dvojce se s největší pravděpodobností objeví další řady zahraničních seriálů, které zde již běžely. V úvahu připadá Hra o trůny, Impérium: Mafie v Atlantic City, Panství Downton, Ve jménu vlasti a řada dalších. Tisková konference začíná úderem 11. hodiny.

Server DigiZone.cz přinese z akce zpravodajství formou on-line reportáže.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).