Hlavní navigace

Česká televize představí podzimní schéma týden po Nově a Primě, ve čtvrtek 8. srpna

1. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ze známých novinek jsou nejočekávanější seriály Sanitka 2, Cirkus Bukowsky či další řada taneční reality show StarDance. A také dva nové kanály ČT:D a ČT art.

Na příští čtvrtek 8. srpna svolala Česká televize tiskovou konferenci k podzimním programovým novinkám. Schéma pro nejexponovanější televizní sezónu tak zveřejní týden po dvou největších komerčních televizních skupinách v zemi: Nově a Primě, které tak učinily dnes. Nejočekávanější je schéma programu ČT 1, který se chystá zacílit na výrazně mladší publikum než dosud. Z dosud známých programových novinek je jisté, že se na obrazovce objeví nové původní seriály Sanitka 2 a Cirkus Bukowsky, v listopadu a prosinci pak i další řada taneční show StarDance.

K TÉMATU: Sanitka 2 by měla nastavit laťku pro další dramatickou tvorbu ČT, říká Petr Dvořák

CIF22

Určitých změn se dočká i ČT 2, která přesune část menšinových žánrů na nový kulturní kanál ČT art a dětské pořady částečně na nový dětský program ČT :D. Tiskové konference se kromě generálního ředitele ČT Petra Dvořáka a programového ředitele Milana Fridricha zúčastní i výkonní ředitelé všech šesti programů veřejnoprávní televize.

DigiZone.cz přinese z tiskové konference ČT online zpravodajství

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.