Hlavní navigace

Česká televize přichází s vylepšenou aplikací ČT 24 pro OS Android

14. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 4. 2011

Přibližně měsíc poté, co Česká televize zahájila vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 také pro mobilní zařízení s OS Android, přichází toto veřejnoprávní médium s vylepšením stávající aplikace. Ta nabízí nyní lepší zpětnou vazbu, grafické úpravy, vylepšení přehrávače videa, automatickou aktualizaci a řadu dalšího. Inovovanou aplikaci bude možné stáhnout od zítřka, tedy 15. dubna.

K TÉMATU: ČT 24 zahájila zkušební živé vysílání pro mobily se systémem Android

ebf - tip do článku - debata

Android je na mnoha telefonech a tabletech a najít optimální formu pro tolik různých přístrojů si žádá spolupráci s uživateli. Jsme rádi, že nám psali své připomínky a náměty. Hodně z nich se právě nyní objevuje v nové verzi ČT 24 na Androidu, která je intuitivnější, lépe se v ní hledá i listuje, má nové funkce a ještě lépe by v ní mělo běžet i živé vysílání, konstatoval při této příležitosti výkonný ředitel sekce Nová média ČT Milan Fridrich. Podle informací veřejnoprávního média už první verzi aplikace pro OS Android využívá okolo 18 tisíc uživatelů.

Aplikace bude ke stažení zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).