Hlavní navigace

Česká televize vrátí do vysílání nejstarší motoristický magazín Auto Moto Revue

19. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Veřejnoprávní médium doplní populární motoristický magazín z minulosti i o některé nové prvky. Jeho nejznámější tváří bude olympijský vítěz Aleš Valenta.

Česká televize začne od 1. března vysílat na Dvojce vždy v sobotu v 18:15, a v repríze ve čtvrtek ve 14:30, nejstarší český motoristický magazín Auto Moto Revue. Jeho stopáž bude pětadvacet minut a v rolích průvodů se představí Aleš Valenta, rallyová závodnice Míša Maňovská, jezdec Rally Dakar Josef Kalina a rozhlasový moderátor Petr Šimek. Jako auto stojí na čtyřech kolech,nová revue je postavena na týmu čtyř expertů, uvedl hlavní dramaturg pořadu Milan Vacek. O režii se postará Karel Jonák.

ICTZ23

Z ARCHIVU: Vydavatelství Motor Presse Stuttgart získá většinový podíl stanice Auto Motor und Sport

Nový obsah magazínu Auto Moto Revue už není jen mozaikou zajímavostí, ale příběhem se začátkem a koncem, ať jde o souboj auta s vlakem, letadlem či člověkem, odkrývání tajemství policejních kamer, hon na zloděje aut či přípravu kaskadérského skoku s Jaguárem, píše v presskitu k obnovenému vysílání pořadu ČT. Naši experti zkoušejí řízení neobvyklých strojů, přinášejí reportáže z diváckých garáží (…), jezdí s profesionály a kaskadéry a také dávají zabrat Otloukánkovi: autu, které je tu proto, aby se na něm testovalo, co vydrží a co by lidé se svým autem rozhodně nikdy dělat neměli, dodal Vacek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.