Hlavní navigace

Česká televize získala za kampaň Déčka dalšího „televizního Oscara“

12. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – V loňském roce na Promax BDA Global Excellence Awards uspěl dětský kanál České televize v kategorii On-air llustration za krátké klipy ukončující večer program pro děti.

České televizi se on-air kampaň související s loňskou soutěží Zachraňte duhu povedla. Veřejnoprávní médium už letos díky svému dětskému kanálu Déčko, který odstartoval v roce 2013, uspělo. V březnu bylo oceněno za propojování vysílání, on-line platforem, komunikace a marketingu v rámci evropské soutěže v oblasti kreativity v médiích PromaxBDA 2015. Tentokrát se Česká televize pokusila zabodovat na mezinárodním poli a opět uspěla, konkrétně v rámci Promax BDA Global Excellence Awards. Déčko zaujalo odbornou porotu díky originálnímu propojení marketingové podpory.

UXD

K TÉMATU: Česká televize uspěla v prestižní kreativní soutěži, bodovala i Classica od Skylinku

Je fantastické, kolik rodin se loni v létě zapojilo do soutěže Zachraňte duhu. Jsme samozřejmě hrdí na ocenění, která tento projekt získává na mezinárodním poli, ještě o něco větší radostí je ale vidět, že se nám díky úzké spolupráci s týmem Nových médií i celého ČT :D podařilo zvednout děti ze židlí a celé prázdniny je bavit při pátrání po zloduchovi Černobílovi, uvedla nedávno ředitelka marketingu České televize Denisa Kollárová. Výroční Promax BDA Promotion, Marketing and Design Global Excellence Awards 2015 se v Los Angeles konaly 11. června.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.