Hlavní navigace

Česká televize zřejmě zruší kultovní pořad Noc s Andělem

13. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 11. 2009

Noční talkshow Noc s Andělem, která tvoří tradiční výplň sobotních nocí na programu ČT 2 se zřejmě letos definitivně odmlčí. Na Silvestra by se měl vysílat poslední díl. Agentuře ČTK to řekl moderátor a spolutvůrce tohoto bloku Pavel Anděl. Žádný důvod zrušení pořadu mi neřekli. Pouze mě nechali vymyslet projekt na rok 2010, s nímž se sešly další dva projekty, které dostanou přednost, přestože jeden z nich má stejný formát jako Noc s Andělem, řekl Pavel Anděl.

CIF22

Mluvčí televize Ladislav Šticha ale spekulace o možném konci pořadu nepotvrzuje. Nic není definitivně rozhodnuto, bude o tom jednat rada ČT na svém zasedání 18. listopadu, uvedl pro ČTK s tím, že se uvažuje o případném zrušení nebo zachování mnoha jiných pořadů.

Noc s Andělem se vysílá téměř 11 let a tento pořad zůstal na obrazovce veřejnoprávní televize i přes některé programové škrty, které se odehrály v předchozích letech v době konsolidace. Několikrát mu hrozilo zrušení z ekonomických důvodů, svou pozici na obrazovce si ale uhájil podobně jako přízeň stálé byť nepříliš početné skupiny diváků.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.