Hlavní navigace

České Radiokomunikace změní generálního ředitele, Kamil Levinský odchází

Jan Potůček

Nynější šéf Českých Radiokomunikací odchází na vlastní žádost ke konci letošního roku. Potvrdil to serveru MediaGuru.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nového generálního ředitele budou mít od 1. ledna příštího roku České Radiokomunikace. Kamil Levinský, který firmu vede od loňského srpna, odchází ke konci letošního roku z této funkce na vlastní žádost. Potvrdil to serveru MediaGuru.cz. Odchod oznámil pouhý rok poté, co v čele Českých Radiokomunikací nahradil Jane Hannah, pod kterou pracoval jako výkonný ředitel pro obchod a marketing a jako její zástupce.

K TÉMATU: Kamil Levinský od 1. srpna 2011 generálním ředitelem Českých Radiokomunikací

Tipli listopad2

Levinský působí v Českých Radiokomunikacích od roku 2007, provedl je celou televizní digitalizací. Za jeho éry firma získala zakázku na technický provoz veřejnoprávního multiplexu České televize a koupila společnost Czech Digital Group, která je provozovatelem celoplošného multiplexu 3. Poslední dva roky se snaží přesvědčit provozovatele televizí i stát o nutnosti přejít na novější standard zemského digitálního televizního vysílání – DVB-T2.

Náhradu za Levinského firma zatím nemá, podle MediaGuru.cz teprve zahájila proces hledání nového generálního ředitele. „Změna ve vrcholovém vedení nemá mít žádný vliv na strategickém směřování společnosti,“ dodal web.