Hlavní navigace

Česko-slovenská Fashion TV opět shání moderátorku, Nikol Moravcová se s ní loučí

7. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve čtyřdílné reality show, která se bude odehrávat v rozmanitých lokalitách, musí adeptky na moderátorku zaujmout diváky natolik, aby jim dali svůj SMS hlas.

O uplynulém víkendu se na obrazovce česko-slovenské verze lifestylového kanálu Fashion TV objevila po krátké pauze minireality show Face of Fashion TV. Její druhá řada se tentokrát přesunula od našich východních sousedů přímo k nám. Formát, který vymyslela šéfka česko-slovenské verze Fashion TV Gabriela Drobová, se bude vysílat vždy v sobotu s týdenní periodicitou. Další díly tedy diváci uvidí 10., 17. a 24. listopadu, a to vždy od 21 hodin.

MM balicek

K TÉMATU: Módní reality show Face of Fashion TV se přesune ze Slovenska do Česka

S Fashion TV se zároveň loučí její nejznámější tvář, modelka a moderátorka Nikol Moravcová. První epizoda reality show, která byla odvysílána minulou sobotu, se odehrávala v hotelu Boscolo Prague, druhá, jenž je připravena na sobotu 10. listopadu se přesune například do cirkusu Humberto a představí adeptky na novou moderátorku na netradičních místech. Třetí epizoda předvede čtyři finalistky v rolích stylistek. Ve čtvrtém díle pak budou mít za úkol adeptky natočit svou vlastní reportáž. Vítězku diváci zvolí formou SMS hlasování na přelomu listopadu a prosince.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).