Hlavní navigace

Česko-slovenská verze Fashion TV bude vysílat zcela zdarma na internetu

21. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vysílání prostřednictvím internetu bude plnohodnotné a bude odpovídat tomu, které uvidí zákazníci placených služeb. Televize si nadále uchová i svůj on-line video archiv.

Významný posun v dostupnosti svého vysílání chystá pro diváky módní a lifestylový kanál Fashion TV ve verzi pro Českou republiku a Slovensko. Od 1. dubna začne stanice vysílat zcela bezplatně prostřednictvím svých internetových stránek http://tvfashion.eu/. Serveru DigiZone.cz to potvrdila ředitelka stanice Gabriela Drobová. Program tak chce vyjít vstříc především těm divákům, kteří o jeho vysílání přišli poté, co se stanice stáhla ze satelitního vysílání výhradně do kabelových a IPTV nabídek.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Známou modelku Nikol Moravcovou nahradí na Fashion TV vítězka reality show

Streaming vysílání prostřednictvím vlastních webových stránek bude výhodný nejen pro diváky tohoto tematického programu, ale i pro samotnou televizi, která ušetří za distribuci signálu. Vysílání Fashion TV na internetu bude plnohodnotné a bude odpovídat tomu, co uvidí diváci placených služeb, uvedla Drobová. Televize zároveň zachová i svůj on-line archiv. Zajímavostí je, že program zůstane nadále i v nabídce služby Topfun, kde je však zpoplatněn symbolickou částkou 20 Kč/měsíc. Jde o jiný obchodní model, konstatovala stručně šéfka česko-slovenské verze Fashion TV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.