Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent bude na podzim, X Factor příští rok

26. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 1. 2011

Televizní diváci se ještě letos dočkají druhého ročníku federální soutěže Česko Slovensko má talent. V rozhovoru pro server Pluska.sk to uvedl generální ředitel televize JOJ František Borovský. Tato slovenská stanice a tedy i tuzemská Prima mají nadále o tuto soutěž velký zájem. Měly by v ní však proběhnout některé korekce. Zdali zůstane moderátorská dvojce z loňského roku, je prozatím ve hvězdách. Co fungovalo, ale nechce šéf JOJ měnit.

ČTĚTE TAKÉ: Další federální soutěž od jara na Primě a Jojce: Šéfka s Norou Mojsejovou

Už v tuto chvíli je jasné také to, že se posouvá vysílání pěvecké soutěže X Factor. Borovský však neprozradil na kdy. Řekněme, že z klobouku ho vytáhneme ve správné době, uvedl generální ředitel slovenské komerční dvojky. Formát by se tak měl dostat na obrazovky až v roce 2012. Do jarního schématu totiž JOJ a Prima počítají s novou soutěží Šéfka s Norou Mojsejovou, kterou již mohutně propagují ve svém vysílání, a na podzim poběží již zmiňovaný Talent.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova bude dávat tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc pět dní v týdnu

Borovský se též vyjádřil k nasazení turecké telenovely Tisíc a jedna noc na Markíze na dvacátou hodinu. Ta ve stejném čase poběží od února i na Nově. Z mého pohledu tím padla debata o tom, zdali Jojka vysílá méně kvalitní program než Markíza. Vysílání telenovely ve dvacet hodin, to překonalo úplně všechno, netajil se pohrdáním vůči tomuto formátu František Borovský. Úspěch Markízy a JOJ vidí Borovský v současné absolutní neschopnosti Slovenské televize oběma médiím konkurovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.