Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent II s porotci: Bílou, Slávikem a Dejdarem. Co Nova?

17. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 5. 2011

DOPLNĚNO VYJÁDŘENÍ NOVY Televize Prima dnes v podvečer oficiálně odhalila jména porotců, kteří se na podzim objeví v její soutěži Česko Slovensko má talent II. Dvojici Lucii Bílá a Jaro Slávik doplní herec a bavič Martin Dejdar známý z posledních let především díky postavě Ozzáka ze sitcomu Comeback na konkurenční Nově. Moderátor Jan Kraus už v porotě nebude. Důvody Prima neuvedla. Nemění se ani dvojice moderátorů, tedy Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.

ČTĚTE TAKÉ: Nova na podzim nenasadí proti Talentu na Primě znovu Talentmanii

Content tip EARLY

Máme radost, že porotu soutěže doplní další populární osobnost českého showbyznysu. A jsme přesvědčeni, že Martin Dejdar je skvělá volba pro tento druh pořadu. On sám je velice talentovaný – a kdo jiný by měl talenty posuzovat, netajil se radostí z jeho angažmá generální ředitel televize Prima Marek Singer. Zájemci, kteří se chtějí soutěže osobně zúčastnit, mají stále ještě šanci se přihlásit. Poslední dva castingy proběhnou v Bratislavě (21. května) a Ostravě (28. května).

Televize Nova, v jejíž seriálech Ulice a Comeback vystupuje Martin Dejdar, přijala jeho působení v hlavním podzimním projektu konkurenční Primy celkem s nadhledem. Spolupráce TV Nova s Martinem Dejdarem je založena na dlouhodobém a oboustranně vstřícném vztahu, jeho Ozzák zůstane navždy v našem zlatém fondu a rádi ke Comebacku přidáme i další úspěšné projekty, na nichž by se v budoucnu podílel. Do té doby mu přejeme v jeho dalších televizních aktivitách mnoho štěstí, uvedl generální ředitel Novy Jan Andruško.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).