Hlavní navigace

Česko-slovenskou MTV už odpojila i kabelovka UPC, její web skončil

Lukáš Polák

UVNITŘ GALERIE – Lokalizovaná verze MTV od Novy skončí během několika hodin. Zákazníci některých operátorů už její konec vůbec neuvidí, protože firmy ji nahradily stanicí MTV Europe.

Doba čtení: 1 minuta

Čím více se blíží oficiální termín konce hudebního a lifestylového kanálu MTV, respektive jeho verze určené pro Českou republikuSlovensko, tím více je patrné, že je tento krok absolutně neodvratný. Stanici už v uplynulých hodinách vyřadil z nabídky také největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika. I ten nahradil MTV Czech verzí MTV Europe určenou pro oba trhy bývalé federace. Se změnou se firma popasovala bez problémů. Kanál je vysílání ve správném poměru stran 4:3 a již také s elektronickým programovým průvodcem (EPG).

K TÉMATU: Satelitní služba Digi TV vyřadila MTV od Novy, zařadila evropskou verzi

K česko-slovenské verzi lifestylového kanálu MTV už se nehlásí ani mediální skupina Nova. Ta veškeré zmínky o něm ze svých portálů odstranila, dosavadní adrese mtv.nova.cz přesměruje uživatele na hlavní stránku, tedy portál Nova.cz. V tuto chvíli ještě funguje oficiální facebookový profil lokálního MTV, a to na adrese: https://www.facebook.com/mtvo­ficialni.  Naposledy ho využila Nova ještě dnes, a to před několika hodinami, tradičně pro propagaci svého bulvárního webu Prásk. Česko-slovenská MTV je v tuto chvíli dostupná ještě zákazníkům SkylinkufreeSATu.

Našli jste v článku chybu?