Hlavní navigace

Českou televizi čekají kromě personálních i programové změny

8. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 11. 2007

Kromě personálních změn v České televizi, o kterých jsme již psali, chystá veřejnoprávní médium i programové. Dnes o tom informuje server ČRo Digital. Dojde k prodloužení stopáže Událostí, komentářů o deset minut a zároveň budou začínat o hodinu a půl později, tedy v půl jedenácté (22:30) na ČT2.

Kateřina Fričová, která je v České televizi programovou ředitelkou, se ale nebrání ani dalším změnám. Když přijde nový ředitel zpravodajství s úžasným nápadem, tak se mu určitě bránit nebudu, řekla Fričová. Změnit se má také živé dopolední vysílání na zpravodajském kanálu ČT24. Potýkáme se spoustou různých problémů, ale já se budu snažit, aby bylo co nejmíň stížností a co nejvíc prestiže, slíbil ve svém krátkém vystoupení před Radou ČT budoucí ředitel zpravodajství Milan Fridrich.

Rada by se měla v blízké době sejít také ke speciálnímu jednání o nezávislosti zpravodajství ČT. O konkrétní podobě, termínu a programu setkání rozhodne rada 21. listopadu, dodává server ČRo Digital.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).