Hlavní navigace

Český letenkový startup Skypicker se objevil v TOP 10 blogera New York Times

David Slížek

Vyhledávač levných letenek po Evropě Skypicker zaujal blogera New York Times Setha Kugela, který ho zařadil mezi deset webů, které stojí za přidání do oblíbených.

Kugel, který na webu New York Times vede blog o levném cestování, Skypicker vyzkoušel a napsal o něm

Když jsem službu testoval, vžil jsem se do role člověka, který šílí z deštivého a mlhavého Londýna a chce za málo peněz za dva týdny vyrazit někam na prodloužený víkend. Dostal jsem nabídku na zpáteční let Ryanairu do Nimes na jihu Francie za 38 eur (48 dolarů). Když jsem si pak chtěl let rezervovat u Ryanairu, byla cena včetně poplatků 35 liber (55 dolarů) a předpokládám, že konečná cena (s poplatkem za zavazadla) mohla být ještě o něco vyšší. Ale i tak to byla dobrá nabídka.

Skypicker je účastníkem jarního běhu akcelerátoru StarCube. Na stránky zahraničních novin se propracoval už podruhé. V červenci o něm napsal francouzský Le Figaro. Rozhovor Lupy se zakladatelem služby Oliverem Dlouhým si můžete přečíst zde.

Našli jste v článku chybu?
13. 10. 2012 0:42
me vakérav (neregistrovaný)

Díky za reakci! Co se mě týče, tak by to nemuselo být zaměřeno jen na lowcosty. Pro mě největší přínos, jaký Skypicker má, je, že má benevolentní zadávání času a seřadí lety podle ceny třeba z období za půl roku. To je ta killer feature, co prostě jinde není. Často si říkám „někam bych vyrazil, teď někdy v průběhu měsíce až dvou“ a to je přesně to, co mi Skypicker umožní efektivně najít. To, že tam žádné lowcosty neletí, je sice blbé, ale to z toho seznamu jednak uvidím (podle ceny) a jednak to …

12. 10. 2012 13:56
lobo (neregistrovaný)

presne to s tymi nechcenymi mestami aj mne chyba - este mi chyba moznost zadat kod letiska namiesto mesta - dalej by bolo fajn ked kliknem do From: alebo To: , aby sa vymazalo automaticky 'Anywhere' a nemusel som to mazat rucne...