Hlavní navigace

Český SP3 pro Windows XP je už k dispozici

29. 4. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Krátce po prvním servisním balíčku pro Windows Vista je k dispozici i třetí servisní balíček pro Windows XP. Právě dnes jej měl Microsoft podle neoficiálních informací uvolnit prostřednictvím svého webu. Na Microsoft Download Center je sice stále k vidění jen dokument popisující třetí servisní balíček pro nejrozšířenější systém současnosti, ovšem čtenáři nás upozornili, že SP3 pro Windows XP lze stáhnout přímo přes tento odkaz. Jedná se o kompletní instalaci pro česká Windows XP o velikosti…

Krátce po prvním servisním balíčku pro Windows Vista je k dispozici i třetí servisní balíček pro Windows XP. Právě dnes jej měl Microsoft podle neoficiálních informací uvolnit prostřednictvím svého webu. Na Microsoft Download Center je sice stále k vidění jen dokument popisující třetí servisní balíček pro nejrozšířenější systém současnosti, ovšem čtenáři nás upozornili, že SP3 pro Windows XP lze stáhnout přímo přes tento odkaz. Jedná se o kompletní instalaci pro česká Windows XP o velikosti zhruba 307 MB.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.