Hlavní navigace

Český T-Mobile je konečně na Twitteru, snad také už konečně oficielně.

Daniel Dočekal

Jak roztomilé to může být na Twitteru, když @Vodafone_CZ napíše: „No konečně! Vítáme na Twitteru posledního operátora @TMobile_CZE :-)“.  Ještě loni se právě @Vodafone_CZ trochu s T-Mobile na Twitteru hádal. Tedy, @Vodafone_CZ se hádal s @TMobileCzech, což byl zaručeně falešný účet. Až tak falešný, že se hodně lidí domnívalo, že ho ve skutečnosti T-Mobile „provozuje“ (ale v žádném případě to nehodlá přiznat)

Jak roztomilé to může být na Twitteru, když @Vodafone_CZ napíše: „No konečně! Vítáme na Twitteru posledního operátora @TMobile_CZE :-)“. 

Ještě loni se právě @Vodafone_CZ trochu s T-Mobile na Twitteru hádal. Tedy, @Vodafone_CZ se hádal s @TMobileCzech, což byl zaručeně falešný účet. Až tak falešný, že se hodně lidí domnívalo, že ho ve skutečnosti T-Mobile „provozuje“ (ale v žádném případě to nehodlá přiznat)

Jedno je jisté, @TMobileCzech je ve stavu „Account suspended“. A @TMobile_CZE vypadá dostatečně oficiálně.  A má jedinečnou šanci zkusit od českého Vodafone přebrat ocenění „Otloukánek roku“. Spuštění nového účtu na Twitteru je nakonec velmi dobře načasováno. Právě včas k tomu, aby mohl být využit pro řešení komunikační krize okolo nespuštěné nové verze webu T-Mobile.

Našli jste v článku chybu?
28. 6. 2012 15:22

... na Twitteru, když @Vodafone_CZ napíše: „No konečně! Vítáme na Twitteru posledního operátora @TMobile_CZE :-)“.

Roztomilé by to bylo, kdyby si konkurovali a přitom k sobě chovali profesionální respekt. Takhle se jen poplácali po ramenou.

27. 6. 2012 12:03
Jan Starosta (neregistrovaný)

Mě na této zprávičce zaujalo jen slovo "oficielně". Takove slovo skutečně neznám. Ale jinak má ta zpráva stejnou úroveň a hodnotu jako všechny od tohoto "autora", tedy téměř nula.