Hlavní navigace

Český T-Mobile je konečně na Twitteru, snad také už konečně oficielně.

26. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak roztomilé to může být na Twitteru, když @Vodafone_CZ napíše: „No konečně! Vítáme na Twitteru posledního operátora @TMobile_CZE :-)“.  Ještě loni se právě @Vodafone_CZ trochu s T-Mobile na Twitteru hádal. Tedy, @Vodafone_CZ se hádal s @TMobileCzech, což byl zaručeně falešný účet. Až tak falešný, že se hodně lidí domnívalo, že ho ve skutečnosti T-Mobile „provozuje“ (ale v žádném případě to nehodlá přiznat)

Jak roztomilé to může být na Twitteru, když @Vodafone_CZ napíše: „No konečně! Vítáme na Twitteru posledního operátora @TMobile_CZE :-)“. 

Ještě loni se právě @Vodafone_CZ trochu s T-Mobile na Twitteru hádal. Tedy, @Vodafone_CZ se hádal s @TMobileCzech, což byl zaručeně falešný účet. Až tak falešný, že se hodně lidí domnívalo, že ho ve skutečnosti T-Mobile „provozuje“ (ale v žádném případě to nehodlá přiznat)

Jedno je jisté, @TMobileCzech je ve stavu „Account suspended“. A @TMobile_CZE vypadá dostatečně oficiálně.  A má jedinečnou šanci zkusit od českého Vodafone přebrat ocenění „Otloukánek roku“. Spuštění nového účtu na Twitteru je nakonec velmi dobře načasováno. Právě včas k tomu, aby mohl být využit pro řešení komunikační krize okolo nespuštěné nové verze webu T-Mobile.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).