Hlavní navigace

Český Telecom prodloužil nabídku zvýhodněného pořízení ADSL

Petr Weida

Český Telecom prodloužil nabídku zvýhodněného pořízení ADSL do 15. ledna. Původně měla akce tři koruny za pořízení modemu, aktivaci a první měsíc používání trvat do konce loňského roku. Mezi novými zákazníky se nám podařilo uspět právě díky zimní nabídce Internet Expres. Od jejího spuštění, 7. listopadu 2005, si ji objednávalo v pracovních dnech v průměru více než 1 300 nových zákazníků denně a toto číslo stále narůstá, říká Simon Burckhardt. (Tisková zpráva)

Český Telecom prodloužil nabídku zvýhodněného pořízení ADSL do 15. ledna. Původně měla akce tři koruny za pořízení modemu, aktivaci a první měsíc používání trvat do konce loňského roku. Mezi novými zákazníky se nám podařilo uspět právě díky zimní nabídce Internet Expres. Od jejího spuštění, 7. listopadu 2005, si ji objednávalo v pracovních dnech v průměru více než 1 300 nových zákazníků denně a toto číslo stále narůstá, říká Simon Burckhardt. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
6. 1. 2006 13:03
gev (neregistrovaný)
Taky mam zajimavou zkusenost. Ze sportu jsem objednal megovou pripojku tesne pred Vanoci (bydlim na vesnici, 3,7 km od DSLAMu). Druhy den dorazil technik, ktery promeril signal primo pres telefonni zasuvku, a prohlasil, ze maximalni rychlost je kvuli spatne lince jen tesne nad 512kbps. Potom az 3.ledna volali z telecomu, ze nejde zridit to mega, a jestli se spokojim se 128kbps, 512 je pry prilis riskantni. Tak jsem se smiril a pan mi slibil, ze do 5 dnu bude sluzba zrizena a dostanu udaje k …
3. 1. 2006 12:11
Požitkář (neregistrovaný)
A tos´ to nezkoušel zrušit, to teprve uvidíš, co je to za podvodníky. Infolinka, na které říká každý něco jiného, www stránky, na kterých nejde (úmyslně?) nic rozumného najít, směsice různých nicneříkajících nařízení. A k tomu tvému čekání? Propojení udělá přes počítač borec v Praze, ale než dokopou toho místního lempla, aby šel linku proměřit nebo zapojit ... to je nářez.