Hlavní navigace

Český Twitter má přes 150 tisíc účtů, a tak si zaslouží i vlastní konferenci

25. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kam až sahá vliv Twitteru, kdo ho sleduje, kdo se jím nechá ovlivnit a jak ho můžete využít ve svůj prospěch? Přijďte na první velkou konferenci o české twittersféře.

Na celodenní konferenci #CZTwitter, která proběhne v úterý 9. dubna v pražském kině Atlas, budou o svých zkušenostech s Twitterem přednášet PR a marketingoví manažeři, správci firemních účtů či vlastníci populárních účtů.

Pod lupou se na českou twittersféru podívá výkonný ředitel Ataxo Interactive a pedagog Studia nových médií na FF UK Josef Šlerka (@josefslerka), o aktivním používání mikroblogovací služby promluví Senior SEO konzultant H1.cz Pavel Ungr (@necodymiconer), tajemství Twitteru, která běžní uživatelé neznají, odhalí konzultant a publicista Daniel Dočekal (@Medvidekpu).

Kromě expertů ale dostanou slovo také ti, kdo Twitter denně používají. Jak se s ním pracuje v médiích prozradí komentátor Hospodářských novin Jindřich Šídlo (@jindrichsidlo), digitální koordinátor týdeníku Respekt Michal Ischia (@ischia) nebo konzultant České televize Tomáš Hodboď (@tomhodbod).

MMF tip early

O přínosu Twitteru pro firmy promluví mluvčí Seznam.cz (@seznam_czIrena Zatloukalová (@izatlouk) zkušenosti českého Vodafonu (@Vodafone_CZ) představí Adéla Konopková a Ondřej Ullman a o pokusu České pojišťovny (@CeskaPojistovna) prodávat přes Twitter cestovní pojištění promluví Jakub Křenek (@Cenzanni) z agentury Media Factory. A samozřejmě mnozí další.

Další informace najdete a registrovat se můžete na stránkách konference

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).