Hlavní navigace

Cestám domů začne od příštího týdne konkurovat druhá řada Gymplu na Nově

18. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obě nejsledovanější komerční televize svedou o pondělních a středečních večerech stejnou bitvu o diváky jako loni na podzim

Jen několik dní po návratu Cest domů, nejsledovanějšího seriálu Primy family, se na televizní obrazovky vrátí i Gympl s (r)učením omezeným, seriál, který konkureční Nova loni na podzim vysílala právě proti Cestám domů. A jinak tomu nebude ani letos na jaře. Nova nasadí premiérovou druhou řadu Gymplu od příštího týdne opět na pondělní a středeční večery od 20:20 hod., tedy přímo proti Cestám domů. Těm nyní v pondělí konkuruje reprízovaná Kriminálka Anděl a ve středu zahraniční filmy.

Content 23

K TÉMATU: Prima family chce prolomit nízkou sledovanost, představí farmáře z třetí řady

Nova předstihla v nasazování jarních novinek Primu, když svoje programové stálice – seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 – vrátila do vysílání o poznání dříve než Prima family Cesty domů, reality show Farmář hledá ženu a další novinky. Většinu z nich hlavní kanál Primy uvede až na přelomu února a března. Nova z očekávaných novinek uvedla o víkendu nový bulvární magazín Prásk!, všechny ostatní novinky v podstatě už nasadila do vysílání.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).