Hlavní navigace

Cesty domů proti Ordinaci v růžové zahradě nepoběží, Prima mění opět plány

4. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vztahový seriál Primy se tak nakonec postaví do přímého souboje s Doktory z Počátků. Ty Nova nasazuje od podzimu dvakrát týdně vždy ve 20:20.

Mediální skupina Prima se opět pustila do červených programových změn, které znají novináři z minulosti. Vztahový seriál Cesty domů nepoběží, jak vyplynulo na konci minulého týdne z programových plánů, v úterý a ve čtvrtek, ale ve svém klasickém programovém okně, tedy v pondělí a ve středu od 20:15. Prima si tak nakonec rozmyslela myšlenku, že by Cesty domů mohla vysílat proti nejúspěšnějšímu českému seriálu – Ordinaci v růžové zahradě 2 na Nově. Vztahový seriál Primy, respektive jeho premiérová řada, by se na obrazovce měl objevit opět v pondělí 18. srpna.

ICTZ23

K TÉMATU: Prima zariskuje: Cesty domů poběží od 19. srpna v čase Ordinace

Přesun Svateb v Benátkách na úterý a čtvrtek je platný od 33. týdne. V pondělí 11. srpna se místo nich budou mimořádně vysílat Křižovatky života, ve středu 13. srpna kulinářský pořad Ano, šéfe!, respektive jedna z jeho repríz. Ve 34. týdnu už se mohou diváci, respektive především hlavně divačky, těšit na Cesty domů. Ty se na podzim utkají v přímém souboji s Doktory z Počátků. Původně nedělní seriál nejsledovanější české televize poběží v hlavní televizní sezóně dvakrát týdně, a to v pondělí a ve středu od 20:20. I Doktoři však dosahují vysokých čísel. Poslední díly měly pravidelně okolo milionu a půl diváků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.