Hlavní navigace

Chajda zrušil „vlastní“ pořad na Primě: Hvězdy u piana

18. 4. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 4. 2007

Televize Prima ukončí vysílání zábavného pořadu Hvězdy u piana, který pro ni vyrábí digitální TV Barrandov. Oznámil to výkonný ředitel Primy Petr Chajda, pod jehož vedením začala TV Barrandov před půl rokem tento pořad pro Primu produkovat. Formát pořadu i jeho obsazení byly velmi kvalitní, nicméně jeho sledovanost a ekonomické výsledky nesplňovaly naše očekávání, vysvětlil Chajda.

BRAND23 Workshop

Prima má podle výkonného ředitele nadále zájem spolupracovat s moderátorkou soutěže, zpěvačkou Helenou Vondráčkovou. Ještě před nástupem na Primu ale Chajda jako generální ředitel TV Barrandov v neformálních rozhovorech s novináři tvrdil, že za neúspěchem pořadu stojí právě špatný výběr moderátorky. Prima si mohla zvolit mezi deseti různými tvářemi, trvala ale na Vondráčkové.

Sama zpěvačka nechce rozhodnutí Primy nijak komentovat. Smlouva na tento pořad mi neumožňuje se jakkoliv vyjadřovat k činnosti producenta. Těším se ale na další spolupráci s televizí Prima, uvedla z oficiální tiskové zprávě Primy. Poslední díl Hvězd u piana televize uvede v neděli 13. května od 18 hodin.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).