Hlavní navigace

Chcete vidět utkání Reálu a FCB naživo? Soutěžte s Digi Sportem!

14. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: LaLiga
V neděli 23. dubna se uskuteční první letošní zápas španělských fotbalových klubů FC Real Madrid a FC Barcelona, kterému se přezdívá El Clásico.

Digi Sport připravil při této příležitosti soutěž pro své fanoušky, jejíž výherce navštíví španělské hlavní město a utkání El Clásico zažije naživo. Soutěže se mohou zúčastnit fanoušci španělské nejvyšší soutěže z Česka a Slovenska, kteří do 8. dubna do 12 hodin odpoví na jednoduchou SMS soutěžní otázku, která zní: Je nejlepším střelcem v historii El Clásica Cristiano Ronaldo? Ano, nebo ne? vysvětluje pravidla Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti Digi CZ, která kanály Digi Sport v České republice vysílá.

Výherce se bude losovat ve Studiu La Ligy o víkendu 8. a 9. dubna na kanále Digi Sport 3. Vítěz získá letecký zájezd pro dvě osoby do španělského hlavního města Madridu, ubytování se snídaní a dvě vstupenky na zápas mezi Realem Madrid a FC Barcelona. Více informací o soutěži se fanoušci dozvědí z přiloženého videospotu nebo na webové stránce kanálu.

Cloud23

El Clásico mohou diváci sledovat na satelitní Digi TV nebo internetové Digi2Go v neděli 23. dubna na kanálu Digi Sport 3.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).