Hlavní navigace

Chuck Norris vtrhne na Fandu, Nova přichystala speciální kampaň

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Diváci stanice Fanda se již od konce listopadu dočkají opětovného uvedení amerického seriálu Walker Texas Ranger s Chuckem Norrisem v hlavní roli.

Doba čtení: 1 minuta

V souvislosti s nasazením seriálu odstartuje tuto sobotu na stanicích skupiny Nova speciální spotová kampaň, která mapuje bojové techniky neporazitelného Chucka Norrise (ovšem všichni správní fanoušci vědí, že i Chuck našel svého mistra, ve filmu Way of the Dragon ho v prostředí římského kolosea vyškolil legendární Bruce Lee – pozn. redakce). Kampaň poběží také na sociálních sítích a webových stránkách. Vznikla pod vedením Alana Záruby, kreativního ředitele skupiny Nova, ve spolupráci copywritera Martina Halaxi Davidem Slovákem, vedoucím oddělení self promotion kanálu Fanda, a jeho týmem.

Koncept je založený na specifickém pojmenování jednotlivých úderů a výpadů, jejichž původ ve spotech krátce vysvětlí Petr Pospíchal, dabér Chucka Norrise. Přijít s něčím, co by příznivce tohoto legendárního seriálu pobavilo, a zároveň ukázat postavu rangera Walkera v další poloze, je náročná disciplína. Díky invenci mých kolegů v kreativním týmu TV Nova vznikly specificky české výrazy popisující údery a kopy Chucka Norrise. Jsem moc rád, že se nám na této kampani podařilo spolupracovat i s dabérem Petrem Pospíchalem, který Cordellovi Walkerovi propůjčil svůj nezaměnitelný hlas, uvedl Záruba.

Walker Texas Ranger se na Fandovi bude objevovat od pondělí 28. listopadu každý den od 18:20 vždy ve dvou dílech Walkera Texas Rangera za sebou.

 

Našli jste v článku chybu?