Hlavní navigace

Chytré televizory od Samsungu mají novou aplikaci Pixee TV pro kamerové systémy

24. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED OBRAZOVKY – Moderní cloudové řešení pro firemní i domácí kamerový systém je ve Smart TV od Samsungu dostupné od tohoto měsíce.

Aplikace pro firemní i domácí kamerový systém Pixee TV rozšířila nabídku chytrých televizorů značky Samsung. Umožňuje on-line sledovat záběry kamer s možností okamžitého náhledu do historie, a to přímo na Samsung Smart televizorech. Využívat tuto aplikaci mohou majitelé Smart televizorů vyráběných od roku 2013. Samsung neustále vyhledává příležitosti pro rozvoj služeb, které obohatí uživatelskou zkušenost. Nová aplikace Pixee TV je užitečným nástrojem nejen pro firmy, ale také pro domácnosti, kterým záleží na vlastní bezpečnosti, vysvětlil Pavel Mizera, Content Specialist ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

BRAND

K TÉMATU: Samsung láká na Ultra HD, majitel nového televizoru získá část peněz nazpět

Díky Pixee TV může majitel či správce jakéhokoli kamerového systému okamžitě sledovat záběry z kamer, aniž by se musel vzdát svého pohodlí, nastínil Mizera. Výstupy z kamer jsou dostupné 24 hodin denně a odkudkoliv prostřednictvím přehledného a intuitivního klienta. Doposud byl uživatelům systému k dispozici pouze webový klient a aplikace pro chytré telefony. Od letošního roku jsou všechny Smart TV od Samsungu postaveny na platformě s operačním systémem Tizen, která zpřístupňuje širší nabídku obsahu a umožňuje snadnou spolupráci s různými partnery. Kompatibilita systému Tizen s jinými zařízeními vytváří z chytrých televizorů Samsung řídící centra inteligentní domácnosti.


Foto: Samsung

Ukázka zobrazení výstupu monitorovacích kamer prostřednictvím aplikace Pixee TV

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).