Hlavní navigace

Chytré televizory Samsung nabídnou aplikaci Eurosport Player s živými přenosy

25. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přes placenou aplikaci na Smart TV od Samsungu bude možné sledovat živé vysílání programů Eurosport a Eurosport 2

Živé vysílání placených sportovních kanálů Eurosport a Eurosport 2 bude možné sledovat přes aplikaci Eurosport Player pro chytré televizory Samsung. „Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Eurosport na platformě Samsung Smart TV a že tak můžeme opět prokázat odhodlání rozšiřovat partnerství s předními poskytovateli obsahu, abychom našim zákazníkům mohli poskytnout bohatou a různorodou televizní nabídku. Jsme hrdi na to, že součástí našeho celoevropského portfolia se nyní staly i přímé sportovní přenosy,“ uvedl viceprezident divize Media Solution Centre Europe společnosti Samsung Electronics Europe Lee Epting.

ROZHOVOR: Michal Šíma: Eurosport v češtině začne letos vysílat i pro chytré mobily

Aplikace Eurosport Player nenabízí jen živé vysílání lineárních kanálů, ale také také speciální souběžné přenosy. Například v průběhu tří grandslamových turnajů (U.S. Open, Australian Open a French Open) si lze vybrat ze sedmi různých kurtů, takže divák uvidí živě i zápasy, které nepoběží na televizních kanálech Eurosport. „Eurosport přináší inovativní programy již mnoho let a nabízí sportovním fanouškům ty nejlepší dostupné přímé přenosy. Jsme rádi, že můžeme naše služby představit na chytrých televizorech Samsung, a těšíme se, že divákům nabídneme ještě dynamičtější a poutavější zážitek,“ řekl šéf Eurosportu pro internet a nová média Arnaud Maillard.

MM socky3

K TÉMATU: Eurosport Player už je dostupný i na iPadech a iPhonech

Eurosport Player lze stáhnout z obchodu Samsung Apps ve 40 evropských zemích. K dispozici je 13 jazykových mutací: německá, italská, španělská, polská, holandská, anglická, dánská, rumunská, ruská, švédská, česká, finská a norská.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.