Hlavní navigace

Cisco začalo v Česku prodávat tablet Cius

13. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Cisco dnes uvedlo na český trh tablet Cius, který je navržený speciálně pro firemní prostředí. Cisco si chce tímto tabletem získat svůj díl z investic firem do tabletů, kterých by podle analýzy společnosti Deloiitte měly firmy jen letos nakoupit 10 milionů, což činí čtvrtinu všech prodaných tabletů. Gartner zase předpovídá, že výdaje na nákup tabletů porostou do roku 2015 každoročně o více než 50 procent.

Cisco dnes uvedlo na český trh tablet Cius, který je navržený speciálně pro firemní prostředí.

Cisco si chce tímto tabletem získat svůj díl z investic firem do tabletů, kterých by podle analýzy společnosti Deloiitte měly firmy jen letos nakoupit 10 milionů, což činí čtvrtinu všech prodaných tabletů. Gartner zase předpovídá, že výdaje na nákup tabletů porostou do roku 2015 každoročně o více než 50 procent.

Díky technologii virtual desktop rozšiřuje Cius možnosti pro služby založené na cloud computingu a kromě nativní podpory nástrojů pro spolupráci nabízí také streaming HD videa, real-time video, videokonference, přístup k emailu i webovému obsahu a umožňuje editovat a sdílet jakákoliv data, ať už jsou na lokálním úložišti nebo v prostředí cloudu.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).