Hlavní navigace

Člen Rady ČTÚ Petr Štěpánek dnes navštíví Interview ČT 24

15. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
15. 7. 2010

Petr Štěpánek, který v letošních volbách neúspěšně kandidovat do Poslanecké sněmovny za Občanskou demokratickou stranu (ODS), bude dnes hostem Interwiev ČT 24. Do studia zpravodajského kanálu přijde v 17:32, zpovídat ho bude moderátor František Lutonský. Štěpánek v současné době působí jako jeden z členů Rady Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ), letos mu však mandát končí.

KL24

ANKETA: Měly by se zrušit koncesionářské poplatky?

Neúspěšný kandidát za ODS chtěl potencionální voliče zaujmout zrušením koncesionářských poplatků. Ty už podle Štěpánka dávno ztratily svůj původní smysl a změnily se jen na jakousi podivnou celoplošnou daň, která je nespravedlivá. Každá domácnost musí měsíc co měsíc – ať se jí to líbí, nebo nelíbí, ať Českou televizi sleduje, nebo nesleduje, ať Český rozhlas poslouchá, nebo neposlouchá – nevolnickým způsobem nasypat do veřejnoprávní černé díry 180 korun, 135 za televizi, 45 za rozhlas. Solit musí každý, kdo má zavedenou elektřinu, konstatuje Štěpánek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).