Hlavní navigace

Clubcard Kino od Tesca s aktualizovanou aplikací pro chytré televizory

Lukáš Polák

Černý podklad aplikace výrazně změnil celé vzezření aplikace, která nyní působí modernějším dojmem. V aplikaci se navíc nově objevila položka Banaxi TV.

Doba čtení: 1 minuta

V uplynulých dnech došlo k aktualizaci aplikace Banaxi, které do chytrých televizorů (Smart TV) přináší videopůjčovnu Clubcard Kino obchodního řetězce Tesco. Redakce serveru DigiZone.cz si tuto skutečnost ověřila u jednoho z LG televizorů z modelové řady 2014. Změna je patrná u aplikace hned na první pohled, protože se změnila barva její ikony. Doposud šedivý podklad se změnil na černý, nadále v něm zůstalo logo Banaxi. Nejde ale pochopitelně o hlavní změnu, která Clubcard Kino ve Smart TV potkala.

ČTĚTE TAKÉ: Tesco bude nabízet ve své videopůjčovně i streamování televizních stanic

Černý podklad aplikace výrazně změnil celé vzezření aplikace, která nyní působí modernějším dojmem. V aplikaci se navíc nově objevila položka Banaxi TV, o níž už server DigiZone.cz své čtenáře informoval. V ní jsou aktuálně dostupné dvě stanice – AXN a Sport 5. Zařazení první z nich není velkým překvapením, protože tituly AXN NOW už jsou dostupné v rámci balíčku Banaxi GO. Sport 5 v minulosti nabízela i Topfun televize. Prozatím prázdnou položkou zůstává ve službě Banaxi nadále World Cinema (Světové kino).

Našli jste v článku chybu?