Hlavní navigace

Co budou dělat končící moderátoři Událostí? U Klepetka a Maršála se neví

2. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 3. 2012

Jakou práci nabídne Česká televize moderátorům hlavní zpravodajské relace Události, kteří neprošli sítem výběru tváří pro novou podobu tohoto pořadu? Od dubna zůstanou v Událostech jen dvě ze současných šesti tváří této relace – Jolana Voldánová a Marcela Augustová. Naopak Iveta Toušlová, Bohumil Klepetko, Roman Pistorius a Josef Maršál s moderováním hlavní zpravodajské relace přestanou.

K TÉMATU: Nové Události ČT od dubna s Železným, Savarovou, Voldánovou a Augustovou

ebf 24 - tip duben

Iveta Toušlová pokračuje v práci na svých dlouhodobých projektech v rámci ČT, kterými jsou Toulavá kamera a 13. komnata, jako dramaturgyně a moderátorka zároveň připravuje nový publicistický týdeník s názvem Rub a líc, sdělila na dotaz serveru DigiZone.cz mluvčí ČT Michaela Fričová. Roman Pistorius bude od 1. dubna pracovat jako režisér zpravodajství, což je obdobná funkce, kterou vykonával i vedle současného moderování Událostí.

S Bohumilem Klepetkem vede v tuto chvíli ředitel zpravodajství intenzivní jednání o konkrétní nabídce, také s Josefem Maršálem jedná o možnostech jeho působení, dodala Fričová. Události budou mít od 1. dubna pouze jednoho moderátora místo dosavadní dvojice. Na této pozici se budou vedle Jolany Voldánové a Marcely Augustové střídat ještě Jakub Železný a Aneta Savarová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).