Hlavní navigace

Co nabídnou televizní stanice ke konci roku?

31. 12. 2016
Doba čtení: 7 minut

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Přinášíme přehled televizních pořadů, které lze vidět v televizi na konci letošního roku.

Volné stanice – český region

Česká televize

ČT1 nabídne v 19 hodin mikrokomedii Bohouš s hereckými hvězdami Jiřím Sovákem, Vladimírem Menšíkem a Zdenou Hadrbolcovou. V 19:25 následuje speciální vydání pořadu 168 hodin s Norou Fridrichovou s podtitulem „Sledujte jen na vlastní nebezpečí“. Ve 20 hodin pak na diváky čekají premiérové Zázraky přírody – pořadem opět provedou Maroš Kramár a Vladimír Kořen, kteří vás přesvědčí, že i příroda má smysl pro humor. Které hosty tentokrát uvidíme? Helenu Vondráčkovou, Aleše Hámu, Otakara Brouska a Zdeňka Izera. Ve 21:10 bude diváky bavit Karel Šíp sestřihem toho nejlepšího z pořadu Všechnopárty. Půlnoc pak určitě nepropásnete s Čmaňou a Janou a jejich hosty v pořadu Do roka a do dna.

ČT2 začne v 19 hodin nejznámějšími písničkami divadla Semafor v pořadu „Recitál Jiří Suchý – Jiří Šlitr“. V 19:50 se pak můžeme vypravit do kraje Cimrmanova stáří a nově objevených her Posel světla a Vizionář v pořadu „Posel z Liptákova“. Cimrmana pak ČT2 představí ještě jednou, a to ve 22 hodin v pořadu Jára Cimrman, ležící, spící (hrají: Z. Svěrák, P. Čepek, V. Kaplanová, J. Abrhám, L. Šafránková, L. Frej, J. Zahajský a další). Stand-up komici budou diváky bavit ve dvou cyklech – 21:35 a 23:30 v pořadu „Na stojáka“ (například Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Miloš Knor, Daniel Čech a další).

Zpravodajská čtyřiadvacítka pak v 19 hodin nabídne Zprávy, následované v 19:20 pořadem Archiv ČT24 s pohledem na to, co se u nás jedlo a jak fungovalo zásobování potravinami v minulosti. V 19:46 český básník, scénárista a herec působící jako zakládající člen od roku 1967 Járy Cimrmana Miloň Čepelka pak divákům bude prezentovat svůj vzkaz. Ve 20 hodin čeká na zvídavé diváky o vědu to nejlepší z cyklu Hyde Park Civilizace. O zhruba hodinu později diváky čeká Fokus Václava Moravce, tentokrát na téma Malé velké Česko. Vytrhávat z metropole budeme hned dvakrát – poprvé ve 22:54 v epizodě Vesnice Břevnov a podruhé ve 23:51, kdy se podíváme na Orloj zevnitř. V jedenáct večer nás čeká pořad Retro se dvěma epizodami – napřed se můžeme podívat, jaké dárky jsme dostávali před rokem 1989, a následně na to, jak se slavil Silvestr za socialismu.

Na ČT art čeká ve 20 hodin hudební spojení Tonyho Bennetta a Lady Gaga v záznamu z Lincolnova centra v New Yorku z roku 2014.

Legendární irská taneční show (Lord of the Dance), kde půjde o souboj dobra a zla, čeká diváky artu přibližně 55 minut poté. Ve 22:30 taneční show vystřídá show akrobatická – výprava za láskou, mstou a spravedlností (Cirque du Soleil: Ka). Specifický výklad pravidel hry zvané hokej z pera Vladimíra Jiránka je připraven pro diváky artu 10 minut před půlnocí.

Večer na ČT sport čekají sportovní fanoušky dva přímé přenosy hokejového utkání. V 19 hodin Česko–Švédsko a ve 21:30 pak Kanada–USA. Oba zápasy jsou přímým přenosem na MS v ledním hokeji hráčů do 20 let v Kanadě.

Skupina Nova

TV Nova
V 19:30 se diváci mohou zasmát u nejvtipnějších přebreptů televizních moderátorů, redaktorů a reportérů v Silvestrovských televizních novinách. Na půlnoc pak mohou diváci počkat u speciálu show Tvoje tvář má známý hlas – to nejlepší! Televize slibuje ta nejlepší vystoupení z obou ročníků soutěže a moderátor Ondřej Sokol diváky provede celým zákulisím.

Nova Cinema
Ve 20 hodin Owen Wilson a Vince Vuaghn se vetřou na cizí svatbu, pochutnají si, zamotají hlavu některé dívce a zmizí. Jenže, co když se některý z nich zamiluje? To se dozvíte v komedii Nesvatbovi. Ve 22:20 se v komedii Bulšit školní idol vsadí, že dokáže udělat královnu krásy i z vyhlášené školní ošklivky.

Fanda
Ve 20:10 čekají na pořádné fandy dvě epizody seriálu Kriminálka Miami. Ve 21:40 bude ve dvou epizodách dvojice rázných chlápků obrážet napříč USA veřejné aukce v pořadu Mistři aukcí. Ve 22:25 pak poběží další díl amerického seriálu Pod kupolí a do půlnoci ještě jednou fandové zavítají do Miami v oblíbené kriminálce.

Smíchov
Komediální stanice Novy nabídne 4 epizody Kutila Tima, dvakrát Sex ve městě, dva díly pořadu Tele Tele a do půlnoci ještě epizodu oblíbeného seriálu Přátelé.

Telka
Archivní kanál TV Nova nabídne velkolepou show Silvestr z roku 1999 s bavičem Petrem Novotným v roli moderátora. Do půlnoci pak diváky čeká jedna epizoda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 z roku 2010.

Skupina Prima

Prima
Co se děje v zákulisí Show Jana Krause, můžete odhalit ve speciálním vydání tohoto zábavného pořadu ve 20:30. Do půlnoci (21:35) pak diváci zažijí Český mejdan s Impulsem za účasti největších hvězd české i slovenské pop music.

Prima Cool
Na kolíku je ve 20 hodin připraven sci-fi thriller Mrazivé peklo – náraz komety do Země způsobil její vychýlení z oběžné dráhy a to způsobilo novou dobu ledovou. Přibližně dvě hodiny poté je připraven druhý díl historického filmu Spartakus z roku 2004.

Prima love
Ve 20:15 se vydáme ve filmu po stopách Nebezpečných vzpomínek a zjišťovat, kdo se pokouší hlavní hrdinku zabít. Po filmu následuje epizoda seriálu Vražedné Miami a Posel ztracených duší.

Prima Max
Speciální jednotka 5–0 bude řešit hned ve 20:15 dva případy a jak se válčí u Roseových se mohou diváci Maxu podívat ve 22:10.

Skupina Barrandov

TV Barrandov
Kateřina Brožová, Aleš Cibulka a Vlasta Korec diváky provedou Barrandovským Silvestrem 2016, pořad začíná v 19:30 a jeho konec je naplánován na půlnoc.

Kino Barrandov
Louis de Funès zavítá jako četník ve 20 hodin do New Yorku a dvě hodiny na to se ožení. 5 minut před půlnocí pak začne pořad Intim s Heidi Janků.

Barrandov Plus
S Ingou Lindström se podíváme do Norrsundu v německém romantickém filmu, tam se hlavní hrdinka zamilovala do advokáta, který jí bohužel neřekl pravdu… Ve 22 hodin se pak psychopatickému vrahovi podaří unikat spravedlnosti v thrilleru Vrah ve mně.

Barrandov muzika
Diváci muziky se vrátí do časů Vánoc 2013 a čas si užijí s Ivetou Bartošovou. Následují klasické pořady této stanice – Sejdeme se na Cibulce a Hvězdy na Barrandově.

JOJ Family

V 19 hodin je připraven klasický zpravodajský blok. Ve 20:20 se budeme bavit u Silvestrovského Inkognita – nejprve ve 20:20 u toho letošního a ve 21:55 u toho loňského. 30 minut před půlnocí je připraven sestřih „toho nejhoršího“ z pořadu Česko Slovensko má talent.

Relax

V 19:30 je připraveno silvestrovské vydání pořadu Úžasňákov o všem úžasném a neuvěřitelném s Miroslavem Etlerem, za hodinu následuje záznam megakoncertu Rádia Čas s Helenou Vondráčkovou, Vašo Patejdlem, Standou Hložkem, Petrem Kotvaldem.

Volné stanice – slovenský region

RTVS

Jednotka
V 19 hodin první program slovenské veřejnoprávní stanice nabídne klasický zpravodajský blok se sportovními zprávami a počasím. Silvestrovské oslavy Jednotka začne ve 20:20 s Adelou Banášovou, Dano Danglem a Martinem Nikodýmem ve speciálním vydání show Milujem Slovensko. Soutěžit v pořadu budou herci Kristína Turjanová, Lukáš Latinák, dále Fero Kovár, Lucia Hablovičová. Do pořadu zavítá i chodící encyklopedie sportu Marcel Merčiak. Nový rok diváci mohou přivítat se speciálním vydáním pořadu Zlaté časy, který je nazván Zlatý Silvester. Pozvání přijali: Katarína Brychtová, Sajfa a Juraj Kemka.

Dvojka
V 19:40 čeká diváky archivní slovenský dokument George Michael z roku 1999 kvůli náhlé tragické události.

Silvestrovský večer na Dvojce bude patřit Chaplinovi a jeho groteskám – po dvacáté hodině večerní se bude vracet z flámu a ve 22:35 bude strážit veřejný pořádek. Čas mezi groteskami vyplní ve 20:40 Horečka sobotní noci (1977) s Johnem Travoltou (v hlavní roli v českém znění Jan Dolanský) a populárními hity od skupiny Bee Gees. Hudební zážitek slovenská veřejnoprávní Dvojka nabídne i zhruba hodinu před půlnocí, kdy odvysílá záznam živého vystoupení populární skupiny tenorů II Divo v tokijském divadle Budokan.

Skupina Markíza

Markíza
Po pravidelném zpravodajském bloku, sportovních zprávách a počasí čeká na diváky speciální vydání zábavné show Kredenc. Celá posádka se vypravila na návštěvu do Horné Dolné. Cvokla bude řešit vztahové problémy Ďura Brmbalíka a Eriky, Hesso Jašterák poradí starostovi Frlajzovi. Cuky s Luky si spletou cestu a místo do Rakouska zavítají na typický slovenský venkov, silvestrovský večer tak stráví v místní krčmě u Terezy. Od 21:10 do půlnoci nás pak bude bavit Adela Banášová s Liborem Boučkem, Petrem Marcinem a dalšími ve speciálním vydání pořadu Chart Show s podtitulem „Hity dobré zábavy“.

Doma
Na Doma ve 20 hodin bude Osudové setkání Helena a Naela mít pár úskalí – on má krátce před svatbou a ve 21:50 dostanou manželé Ben (William Baldwin) a Maura (Kari Matchett) Příležitost milovat.

Dajto
Na Silvestra bude Dajto ve znamení akčních filmů a hrdinů. Ve 20:15 tajný agent v podání S. Seagala přichází do města Kentucky, aby pátral po příčinách záhadné smrti. Ve 22:20 jen Jean-Claude Van Damme zastaví teroristy, kteří chtějí vyhodit do povětří hokejový stadion ve filmu Náhlá smrt.

Skupina JOJ

JOJka nabídne po pravidelném zpravodajském bloku, sportu a počasí letošní silvestrovské vydání pořadu Inkognito. Ve 22:15 pak následuje druhý Kameňák Z. Trošky. Policejní náčelník Pepa Novák bude mít opět plné ruce práce. Minutu před půlnocí je na řadě půlnoční překvapení.

PLUS
Pluska nabídne T. Hilla jako Superpoldu se zázračnými schopnostmi, ovšem nesmí mu zkřížit cestu červená. Ve 22:30 pak bude Ch. Sheen Žhavit výstřely dvakrát za sebou.

KL22 hlasovani

WAU
Diváci WAU poznají, že Moje máma vaří lépe než tvoje a Nákupní maniačky budou nakupovat od 20:30 až do jedné hodiny ranní.

HBO

Po půlnoci je připraveno tradiční silvestrovské filmové překvapení. Vyhrazeno je 142. Co to bude tentokrát?

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.