Hlavní navigace

Color Music Rádio opět expandovalo, od včerejška má nový vysílač v Opavě

26. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Věříme, že Radio Color získá brzy nové posluchače a že si rádio noví posluchači oblíbí,“ konstatoval majitel rozhlasové stanice, podnikatel Miroslav Pýcha.

Původně pouze pražskou rozhlasovou stanici Color Music Rádio, která vznikla proměnou z původního Ethno Rádia, mohou naladit zájemci v dalším koutu republiky. Po Brně a Karlových Varech je stanice nově dostupná i pro posluchače v Opavě. 25. 10. 2015 v 15:00 hodin rozšířilo Color Music Radio své vysílání natrvalo do Opavy, zde vysílá na kmitočtu 90,1 MHz. Stalo se tak bezprostředně po obdržení individuálního oprávnění k provozu od ČTÚ, uvedl provozovatel stanice, podnikatel Miroslav Pýcha.

cif-tip-firmy

K TÉMATU: Signál a Rádio Color čeká expanze do dalších měst, vysílání musí spustit do půl roku

Pýcha dále doplnil: Věříme, že Radio Color získá brzy nové posluchače v těchto nových regionech a že si rádio noví posluchači oblíbí. Dne 20. 11. také proběhlo premiérové vysílání nového pořadu Top Secret odbavovaného ze studia v K. Varech DJ Chris Kaufmana. Pořad poběží pravidelně vždy v pátek od 19 hodin na celé FM síti radia Color. Dne 27. 11. 2015 bude spuštění nového vysílače důstojně oslaveno na vánočním večírku radia, a to přípitkem chlazeného sektu. V Opavě má stanice nové stanoviště v ulici Bartoníčkova.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.