Hlavní navigace

Comedy Central láká na dnešní premiéru sitcomu parodujícího seriálové Panství Downton

Autor: Prima Comedy Central
Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO A GALERIE – Pod názvem Zvrhlé panství se mohou diváci kanálu Prima Comedy Central těšit každý pátek od 22 hodin na parodii oblíbeného historického seriálu.

Doba čtení: 1 minuta

Satirická podívaná se odehrává na začátku dvacátého století a sleduje osudy odporně bohaté rodinky Bellacourtových a jejich služebnictva, sídlící na Rhode Islandu, tedy v nejmenším a zároveň jednom z nejlidnatějších států severní Ameriky. Tvůrkyně a představitelky hlavních rolí amerického sitcomu Natasha Leggero a Riki Lindhome se jeho prostřednictvím snaží parodovat hned několik aktuálních témat. 

Jedním z témat, které si autorky berou na mušku, je i kategorie takzvaných „famous for being famous“ amerických celebrit. Diváci se tak dočkají narážek třeba na populární reality show Keeping up with Kardashians (tu českým divákům pod názvem Držte krok s Kardashians nabízí stanice E!, nástupkyně Universal Channel).

PSALI JSME: Universal Channel končí u nás i na Slovensku. Jedničkou bude E!

Příběh sleduje neskutečně rozmařilý život rodiny Bellacourtových, kteří mají více sloužících než příbuzných a jejichž život je naplněn penězi, sexem, drogami, drby a ještě větším množstvím peněz. Hlavními postavami seriálu jsou rozmazlené sestry Lilian a Beatrice, které se starají pouze o svůj zevnějšek a večírky, na které vyrazí. Jejich hlavním zájmem je stát se slavnými, což je podle tiskové zprávy v roce 1902 pořádná fuška. Po svatbě navíc obě novomanželky zjistí, že jejich manželé jsou ve skutečnosti homosexuálové, navíc vášnivě zamilovaní jeden do druhého.

Interka19

K TÉMATU: Prima Comedy Central dnes představí lokální produkci. Uvidíte i Lukáše Pavláska

První díl satirického sitcomu Zvrhlé panství odvysílá Prima Comedy Central dnes ve 22 hodin, další díly seriálu pak poběží každý pátek ve stejný čas.

Našli jste v článku chybu?