Hlavní navigace

Comedy Central láká na dnešní premiéru sitcomu parodujícího seriálové Panství Downton

15. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Prima Comedy Central
UVNITŘ VIDEO A GALERIE – Pod názvem Zvrhlé panství se mohou diváci kanálu Prima Comedy Central těšit každý pátek od 22 hodin na parodii oblíbeného historického seriálu.

Satirická podívaná se odehrává na začátku dvacátého století a sleduje osudy odporně bohaté rodinky Bellacourtových a jejich služebnictva, sídlící na Rhode Islandu, tedy v nejmenším a zároveň jednom z nejlidnatějších států severní Ameriky. Tvůrkyně a představitelky hlavních rolí amerického sitcomu Natasha Leggero a Riki Lindhome se jeho prostřednictvím snaží parodovat hned několik aktuálních témat. 

Jedním z témat, které si autorky berou na mušku, je i kategorie takzvaných „famous for being famous“ amerických celebrit. Diváci se tak dočkají narážek třeba na populární reality show Keeping up with Kardashians (tu českým divákům pod názvem Držte krok s Kardashians nabízí stanice E!, nástupkyně Universal Channel).

PSALI JSME: Universal Channel končí u nás i na Slovensku. Jedničkou bude E!

Příběh sleduje neskutečně rozmařilý život rodiny Bellacourtových, kteří mají více sloužících než příbuzných a jejichž život je naplněn penězi, sexem, drogami, drby a ještě větším množstvím peněz. Hlavními postavami seriálu jsou rozmazlené sestry Lilian a Beatrice, které se starají pouze o svůj zevnějšek a večírky, na které vyrazí. Jejich hlavním zájmem je stát se slavnými, což je podle tiskové zprávy v roce 1902 pořádná fuška. Po svatbě navíc obě novomanželky zjistí, že jejich manželé jsou ve skutečnosti homosexuálové, navíc vášnivě zamilovaní jeden do druhého.

ICTZ23

K TÉMATU: Prima Comedy Central dnes představí lokální produkci. Uvidíte i Lukáše Pavláska

První díl satirického sitcomu Zvrhlé panství odvysílá Prima Comedy Central dnes ve 22 hodin, další díly seriálu pak poběží každý pátek ve stejný čas.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.